piątek, 6 lipca 2012

Prolog

* Drrryyyn, drrryyyn *
Przetarłam oczy i spojrzałam na wyświetlacz telefonu
- Taaa, kolejny telefon od mamy - powiedziałam jeszcze zaspanym głosem - Zapewne chce się zapytać czy już wstałam.
*Hallo ? - odebrałam
*Witaj kochanie, mam dla ciebie cudowną wiadomość ! - powiedziała radośnie - WRACAMY DO UK !!! - wykrzyczała mi do ucha .
*Ale, ale tak na stałe ?! - zapytałam trochę się jąkając
*Tak słonko, nie cieszysz się ?
*Aaaaaaaaa ! - pisnęłam - Jasne, że się cieszę !!!
 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kurczę, strasznie krótkie wyszło, ale jutrzejszy rozdział będzie dłuższy ! xxx
Mam nadzieje, że się spodoba ! : )

1 komentarz: