czwartek, 16 sierpnia 2012

POPRAWKA

Hejka ; *  

Jest pewna sprawa . Mianowicie chodzi o to abyście jeszcze raz przeczytali notkę bohaterowie, ponieważ trochę tam pozmieniałam.
Głównie chodzi o wygląd głównej bohaterki . Zmieniłam go , ponieważ nie mogłam się przyzwyczaić do tego, że jest blondynką , po prostu cały czas wyobrażam sobie, że ma brązowe włosy . 
Przepraszam tych , którzy już się do niej przywiązali , ale musiałam . :) 

+  Chcę wam bardzo podziękować za te komentarze , naprawdę bardzo mnie to cieszy . Może są to np. 2 komentarze , ale dla mnie to dużo :) Kiedy zakładałam tego bloga nie myślałam, że ktoś w ogóle to będzie czytał . Tak jak mówiłam komentarze są dla mnie bardzo ważne , więc JEŚLI CZYTASZ TO SKOMENTUJ ! Najlepiej się podpisz imieniem jeśli piszesz jako anonim , ale to nie jest aż tak ważne . 

No i jeśli chcecie mnie follować na tt oto on : @MrsStylesx333 ! <3 


Dziękuję za uwagę i pozdrawiam ! ; * 

3 komentarze:

  1. Van jest piękna ♥
    Ja się jeszcze do niej nie przyzwyczaiłam :)

    Jeśli sprawię Ci radość każdym komentarzem, to komentować będę pod każdą notką! ;*

    Twittera niestety nie mam :( Nie ogarniam go w ogóle ;)

    Również pozdrawiam! ♥ -
    Nataliaa xxxx :)

    PS Kiedy następny wpis? Nie chcę w ogóle naciskać, wiem że są wakacje ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zgadzam się całkowicie ! Ja już się przyzwyczaiłam do Vanii, ale jakoś przetrwam ; )

      Wolę nie pisać całego imienia, więc napiszę tylko pierwszą litere - L. : p

      Usuń
  2. Nic dodać, nic ujać c; mam na imię Paulina i może nie będę dodawać zawsze komci , bo nie mam za dużo czasu, alepamętaj-czytam twojego bloga i az do konca będę !! Jakby cos to doczytam :') JAk tylko będę mogla dodam komentarz --- Paula;d

    OdpowiedzUsuń