Jest pewna sprawa . Mianowicie chodzi o to abyście jeszcze raz przeczytali notkę bohaterowie, ponieważ trochę tam pozmieniałam.
Głównie chodzi o wygląd głównej bohaterki . Zmieniłam go , ponieważ nie mogłam się przyzwyczaić do tego, że jest blondynką , po prostu cały czas wyobrażam sobie, że ma brązowe włosy .
Przepraszam tych , którzy już się do niej przywiązali , ale musiałam . :)
+ Chcę wam bardzo podziękować za te komentarze , naprawdę bardzo mnie to cieszy . Może są to np. 2 komentarze , ale dla mnie to dużo :) Kiedy zakładałam tego bloga nie myślałam, że ktoś w ogóle to będzie czytał . Tak jak mówiłam komentarze są dla mnie bardzo ważne , więc JEŚLI CZYTASZ TO SKOMENTUJ ! Najlepiej się podpisz imieniem jeśli piszesz jako anonim , ale to nie jest aż tak ważne .
No i jeśli chcecie mnie follować na tt oto on : @MrsStylesx333 ! <3
Dziękuję za uwagę i pozdrawiam ! ; *
Van jest piękna ♥
OdpowiedzUsuńJa się jeszcze do niej nie przyzwyczaiłam :)
Jeśli sprawię Ci radość każdym komentarzem, to komentować będę pod każdą notką! ;*
Twittera niestety nie mam :( Nie ogarniam go w ogóle ;)
Również pozdrawiam! ♥ -
Nataliaa xxxx :)
PS Kiedy następny wpis? Nie chcę w ogóle naciskać, wiem że są wakacje ;)
Zgadzam się całkowicie ! Ja już się przyzwyczaiłam do Vanii, ale jakoś przetrwam ; )
UsuńWolę nie pisać całego imienia, więc napiszę tylko pierwszą litere - L. : p
Nic dodać, nic ujać c; mam na imię Paulina i może nie będę dodawać zawsze komci , bo nie mam za dużo czasu, alepamętaj-czytam twojego bloga i az do konca będę !! Jakby cos to doczytam :') JAk tylko będę mogla dodam komentarz --- Paula;d
OdpowiedzUsuń