Pewnie was zastanawia dlaczego tak długo nie dodawaje rozdziału . Poprostu nie mam już weny . Zakończe to opowiadanie w najbliższym czasie . Nie wiem jeszcze kiedy , ale nie długo dodam ostatni rozdział . PRZEPRASZAM , ale to opowiadanie wydaje mi się takie oczywiste . Najprawdopodobniej napiszę na tym blogu kolejne opowiadanie . Nie obiecuję , ale to całkiem możliwe . Myślę, że także będzie takie krótkie . Dziękuję za wszystkie komentarze . Jesteście cudowni !!! :)))