niedziela, 16 września 2012

WAŻNE !!!!!!

Pewnie was zastanawia dlaczego tak długo nie dodawaje rozdziału . Poprostu nie mam już weny . Zakończe to opowiadanie w najbliższym czasie . Nie wiem jeszcze kiedy , ale nie długo dodam ostatni rozdział . PRZEPRASZAM , ale to opowiadanie wydaje mi się takie oczywiste . Najprawdopodobniej napiszę na tym blogu kolejne opowiadanie . Nie obiecuję , ale to całkiem  możliwe . Myślę, że także będzie takie krótkie . Dziękuję za wszystkie  komentarze . Jesteście cudowni !!! :)))


2 komentarze:

  1. NIEE!!!
    Tylko nie to, to było świetne opowiadanie.
    Ty jesteś świetna...
    Chciałabym Ci tylko zadać pytanie:
    Czy masz jakiś inny blog z opowiadaniem o 1D?
    Cieszę się tylko z tego, że będzie tu drugie opowiadanie ;)

    Natalia xxx ;(

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapraszam do mnie
    http://www.blogger.com/blogger.g?blogID=416691148242052776#overview/src=dashboard

    OdpowiedzUsuń