Pewnie was zastanawia dlaczego tak długo nie dodawaje rozdziału . Poprostu nie mam już weny . Zakończe to opowiadanie w najbliższym czasie . Nie wiem jeszcze kiedy , ale nie długo dodam ostatni rozdział . PRZEPRASZAM , ale to opowiadanie wydaje mi się takie oczywiste . Najprawdopodobniej napiszę na tym blogu kolejne opowiadanie . Nie obiecuję , ale to całkiem możliwe . Myślę, że także będzie takie krótkie . Dziękuję za wszystkie komentarze . Jesteście cudowni !!! :)))
NIEE!!!
OdpowiedzUsuńTylko nie to, to było świetne opowiadanie.
Ty jesteś świetna...
Chciałabym Ci tylko zadać pytanie:
Czy masz jakiś inny blog z opowiadaniem o 1D?
Cieszę się tylko z tego, że będzie tu drugie opowiadanie ;)
Natalia xxx ;(
Zapraszam do mnie
OdpowiedzUsuńhttp://www.blogger.com/blogger.g?blogID=416691148242052776#overview/src=dashboard